ادامه مطلب

ادامه مطلب

تکنولوژی تولید نیلپر

   از اواخر سال 1388 با توجه به محدوديتها و کمبودهايي که در زنجيره تامين نيلپر بوجود آمد (همانطور که در تاريخچه عنوان شد) پروژه دروني سازي قطعات ورودي مطرح و آغاز شد. شروع اين پروژه با دروني سازي فرآيندهاي پرسکاري و جوشکاري انجام شد.

فرآيندهاي پرسکاري و جوشکاري

   ازوجوه تمايز شرکت نيلپر با ساير توليدکنندگان، مي توان به دروني سازي فرآيندهایي نظيرجوشکاري ، برشکاري و پرسکاري اشاره کرد . هدف از انجام عمليات درونيسازي ، اعمال نظارت کامل و اطمينان از کيفيت مناسب مواد اوليه مصرفي و همچنين فرآيندهاي ساخت است . به همين منظور شرکت نيلپر با بهره گيري از تجهيزات صنعتي مدرن ، تهيه دستورالعملهاي مدون شده برای هر فرآيند و نيز با بهره گيري از ناظرين زبده به ارتقا کيفيت محصولات خود پرداخته است.

فرآيندهاي تزریق پلاستیک

   همانگونه که پيش ازاين بيان شد ، هدف از درونيسازي فعاليتهاي توليدي ، افزايش کيفيت و نظارت مناسب بر روي توليد قطعات و همچنين کنترل کيفيت مواد اوليه مورد استفاده بوده است . در همين راستا شرکت نيلپر اقدام به تجهيز واحد تزريق پلاستيک با دستگاههاي مدرن و پرسنل مجرب نمود و با همکاري واحد تامين، بهره گيري از مواد اوليه مناسب را در اولويت فعاليت هاي خود قرار داد .يکي از نکات بسيار مهم در اين بخش بهره گيري از قالبهاي با کيفيت و اعمال شرايط خاص براي فرايندهاي پس از توليد است که به اين وسيله تغييرات در ابعاد و ساختار محصولات به حداقل خواهد رسيد .

 

فرآيندهاي تولید فوم

   از واحدهاي توانمند شرکت نيلپر، واحد تزريق ابر و فوم است که به منظوردروني سازي اين مصنوعات درداخل شرکت تجهيزشده است.براي تجهيز اين خط توليد،ابتدا قالب ابر و فوم محصولات ساخته شده، سپس تجهيزات تزريق فوم سرد راه اندازي می شود. امکان نظارت کامل بر کيفيت مواد اوليه مورد استفاده، از ديگر مواردي است که بهبود کيفيت محصول را استمرار خواهد بخشيد.

 

 

 

 


تمامی حقوق این سایت برای شرکت نیلپر محفوظ است.     


        

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت